Адміністрація навчального закладу

Директор школи

Павленко Василь Михайлович

/Files/images/001_Директор.jpg

Директор організовує планування змісту та забезпечення навчально-виховного процесу. До його обов'язків належить також піклування про здоров'я, безпеку учнів, про створення умов для позакласної та позашкільної роботи.


Заступник директора з навчально-виховної роботи

Подолян Ірина Костянтинівна

/Files/images/kolektiv_shkoli/подолян. jpg.jpg

Відповідно до наказу ДОН Кіровоградської облдержадміністрації № 145-в від 02.07.2015р. призначено на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

Освіта:

- закінчила 2003 року Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка. Спеціальність за дипломом: Вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти.

- закінчила 2011 року Кам'янець - Подільський національний університет ім.І.Огієнка. Спеціальність за дипломом: Сурдопедагог. Вчитель початкової освіти дітей з порушеннями слуху. Спеціальний психолог.

Блог заступника директора з НВР Подолян І.К.:

wym-1515007143253

Заступник директора по господарській роботі

Новосад Руслан Володимирович

/Files/images/kolektiv_shkoli/3х4.jpg

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації № 195-к від 30.08.2013 року Новосада Р.В. призначено заступником директора по господарській роботі з 20 вересня 2013 року (наказ по Новомиргородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради № 256-к від 1809.2013 року).

Освіта:

- закінчив 2011 року Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості за спеціальністю «Хімічна технологія рідких розсіянних елементів та матеріалів на їх основі», отримав кваліфікацію інженера-технолога.

Головний бухгалтер

Кочергіна Людмила Володимирівна

/Files/images/kolektiv_shkoli/Кочергіна Л.В..jpg

Освіта:

- закінчила 1993 року Маловисківське професійно-технічне училище за спеціальністю «Бухгалтер»;

- закінчила 1996 року Кіровоградський кооперативно-комерційний технікум ім.М.Сая за спеціальністю «Бухгалтер»;

- закінчила 2009 року Уманський державний аграрний університет за спеціальністю «Економіка підприємства»

На 2013 рік загальний стаж становить 17 років, на посаді головного бухгалтера – 5 років.


Заступник директора з виховної роботи


Степанова Юлія Ігорівна

/Files/images/kolektiv_shkoli/степанова. jpg.jpg

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації № 365-к від 18.12.2014 року Степанова Ю.І. призначена заступником директора з виховної роботи з 01 січня 2015 року.

Освіта:

-закінчила в 2007 році Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка, факультет філології та журналістики, спеціальність: «Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури»;

- закінчила 2014 року Кам’янець-Подільський національний університет ім.І.Огієнка за спеціальністю «Сурдопедагог, спеціальний психолог, вчитель початкової освіти дітей з порушенням слуху»

Блог заступника директора з ВР Степанової Ю.І.:

wym-1515007279650

Кiлькiсть переглядiв: 444

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.